fbpx

Mehmet Ertan Kanur

Dijital İçerik Üreticisi

-Mükemmelliyet Detaylarda Saklıdır.

Projelerimdeki Önceliğim

Hakkımda.

Mehmet Ertan Kanur

Beş senedir dijital içerik üretimi sektöründe yazılım, tasarım, video içerik gibi yeni medya içeriklerini üreterek sektörde yer edinmeye çalışan bir içerik üreticisiyim, teknoloji ve tasarım alanında benzersiz becerilerimi kullanmak için bana fırsat verebilecek yenilikçi bir firma aramaktayım.

Lise eğitimimi Radyo Televizyon alanı Grafik Tasarım dalında tamamladım, Önlisans eğitimime ise Ostim Teknik Üniversitesi, Dijital Medya ve Pazarlama alanında devam etmekteyim.

Son zamanlarda, harika şirketlerle çalışmak, yeni uygulamalar tasarlamak, uygulamak ve mevcut ürünler üzerinde geliştirme yapmak benim için çok keyif vericiydi. Kendin gör!

#GrafikTasarım #Fotografçılık #KurumsalKimlik #Sinematografi ve daha fazlası.

Dijital içerik üretiminde yılların bana getirmiş olduğu deneyim ve tecrübelerimi hem sizlerle paylaşmak hem de ihtiyaçlarınızı gidermek için bir yola giriş yaptım. Bu yolda sizlerle birlikte olmaktan çok keyif duyarım.

Birlikte Çalışalım.

Birlikte çalışmış olduğum birçok farklı firma ile keyifli bir biçimde projelerimizi gerçekleştirdik. Sizler için de yeni bir proje gerçekleştirmekten mutluluk duyarım.

Anlaşmalı Kuruluşlar.

Birlikte projeler üzerinde çalışma sergilediğimiz kuruluşlar.